Dlaczego warto inwestować w inwestycje alternatywne? Oto 3 powody.

17 lutego 2021

Dlaczego warto inwestować w inwestycje alternatywne? Oto 3 powody.

Oglądałeś ostatnio giełdę? Czy to sprawia, że ​​czujesz się ciepło i niewyraźnie, czy, jak wielu inwestorów, czujesz się trochę niepewnie i bezsilnie?

Jeśli tak, dołącz do innych Inwestorów poszukujących wyższych zwrotów, niższej zmienności, mniejszej korelacji i większej elastyczności w swoich portfelach, inwestując część ich majątku w „Inwestycje alternatywne.

1. Charakter zwrotu z inwestycji

Zwroty z inwestycji wielu Inwestycji Alternatywnych wynikają z fundamentalnych wyników działalności lub projektu bazowego w porównaniu z wycenami akcji i obligacji, często wynikającymi z szerszych wahań wartości akcji

W związku z tym wielu Inwestorów, zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych, którzy chcą zmniejszyć podatność swoich portfeli na ruchy rynkowe, których nie mogą kontrolować, zwiększyło swoje alokacje w prywatne Inwestycje Alternatywne.

Co oznaczają „Razem i „Nieskorelowane?

Całkowity zwrot to różnica między zainwestowaną kwotą a kwotą zarobioną. Jego celem jest zmierzenie zysku lub straty, jaką inwestycja wygenerowała w czasie.

Z drugiej strony względny zwrot mierzy Zabezpieczenie

Korelacja to relacja między jedną klasą inwestycji a drugą. Jeśli istnieje korelacja 1,0, oznacza to, że obie inwestycje idą w parze ze sobą w idealnym tandemie.

Tak więc, aby zapewnić dywersyfikację i dążyć do osiągnięcia zarówno niższej zmienności, jak i zwiększenia zwrotów, Inwestorzy dodają alokację Inwestycji Alternatywnych do swoich portfeli. Inwestowanie w alternatywy, zwłaszcza w latach, w których rynki finansowe osiągają słabe wyniki, może znacząco wpłynąć na ogólne wyniki portfela.

2. Zmniejszona zmienność

Szereg czynników poza wynikami biznesowymi Emitenta ma obecnie dramatyczny wpływ na zmienność rynku finansowego i jego ogólny kierunek.

Obejmują one:
 • Rozprzestrzenianie się funduszy hedgingowych (fundusze hedgingowe często zakładają odpowiadające im długie i krótkie pozycje z niewielkim uwzględnieniem podstawowych wyników finansowych firmy);
 • Handel instytucjonalny oparty na algorytmach (znowu handel oparty na względnej cenie akcji);
 • Szybki handel; i
 • Globalne wydarzenia mające wpływ na rynki finansowe.

Ponieważ ich zwroty są często bezpośrednio powiązane ze zobowiązaniami Emitenta (tj. Wypłata oprocentowania, uprzywilejowana dywidenda

Ceny tradycyjnych papierów wartościowych cały czas rosną i spadają. Obejrzyj indeks S&P 500 lub NYSE, a zobaczysz małe, a czasem bardzo duże wahania cen. Zazwyczaj są one motywowane różnymi czynnikami, takimi jak między innymi wydarzenia geopolityczne, inne oświadczenia z Waszyngtonu i wiadomości gospodarcze. W przypadku większości inwestorów indywidualnych, którzy nie inwestują aktywnie każdego dnia, im wyższa zmienność, tym większe ryzyko dla ich wyników inwestycyjnych.

3. Elastyczność
Zalety inwestycji alternatywnych obejmują również większą elastyczność, na przykład:
 • Pomoc w ustalaniu priorytetów bieżącego dochodu lub zysków kapitałowych;
 • Oferując
Podsumowanie

Inwestycje alternatywne zapewniają szereg unikalnych korzyści. Stanowią też wiele wyzwań. Spójrz na„Czy inwestycje alternatywne są teraz odpowiednie dla Ciebie? Odpowiedz najpierw na te 4 pytania aby poznać cztery kwestie, które należy wziąć pod uwagę podczas dodawania ich do portfolio. I koniecznie przeczytaj„Inwestycje alternatywne: typowe wyzwania, które należy poznać przed zainwestowaniem.

Nasza baza wiedzy zawiera dużo więcej informacji na temat inwestowania w oferty prywatne.

A jeśli jesteś gotowy, aby zacząć przeglądać prywatne możliwości inwestycyjne, odwiedź nasz Rynek Inwestycyjny.

powiązane posty

Niebezpieczeństwo, Will Robinson

Niektóre czerwone flagi są oczywiste

Rozporządzenie Best Interest zostało zatwierdzone, co teraz?

Ponad 8 tysięcy lokalizacji i 6,1 biliona dolarów oszczędności podatkowych: Strefy możliwości

Filmy

Biuletyn Carofin

Pozostań w kontakcie z nową zawartością bazy wiedzy i umowami, gdy tylko pojawią się na rynku

Warunki inwestycji

Baza wiedzy

 • Objaśnienia dotyczące papierów wartościowych
 • Trendy w branży
 • Analiza firmy

Firma

 • O nas
 • Co robimy
 • Kontakt

Prawny

 • BrokerCheck
 • Polityka prywatności

Połącz się z nami

Pozostań w kontakcie z nową zawartością bazy wiedzy i umowami, gdy tylko pojawią się na rynku.

MIEJSCA PRYWATNE SĄ WYSOKIE RYZYKO I NIEPŁYNNE INWESTYCJE. Podobnie jak w przypadku innych inwestycji, możesz stracić część lub całość swojej inwestycji.

Papiery wartościowe oferowane za pośrednictwem Carofin, LLC. Carofin, LLC i Carolina Financial Securities, LLC są stowarzyszonymi brokerami-dealerami, członkami FINRA / SIPC i spółkami zależnymi Carolina Financial Group, LLC. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług i szczegółów związanych z takimi usługami, zapoznaj się z naszym podsumowaniem relacji z klientami.

Ta strona jest publikowana tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Przedstawiciele mogą prowadzić interesy wyłącznie z mieszkańcami stanów i jurysdykcji, w których są prawidłowo zarejestrowani. W związku z tym odpowiedź na żądanie udzielenia informacji może zostać opóźniona do czasu uzyskania odpowiedniej rejestracji lub ustalenia zwolnienia z rejestracji. Nie wszystkie usługi wymienione w tej witrynie są dostępne w każdym stanie i za pośrednictwem każdego wymienionego doradcy. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z Craigiem Gilmore pod numerem 828.393.0088 x 520 i / lub [email protected]

Informacje zawarte w niniejszym dokumencie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie są przeznaczone do dalszej dystrybucji. Informacje te nie stanowią pełnego opisu jakiejkolwiek inwestycji ani wyników inwestycyjnych. Ta strona internetowa w żaden sposób nie stanowi zachęty ani oferty sprzedaży papierów wartościowych, ani nie jest poradą ani rekomendacją dotyczącą jakiejkolwiek inwestycji. Informacje nie są skierowane do osób, które nie są uważane za kwalifikujące się zgodnie z definicją Inwestora Akredytowanego zgodnie z przepisami Regulacji D Ustawy o papierach wartościowych i giełdach z 1933 r. Żadne zabezpieczenia wymienione na tej stronie internetowej lub w inny sposób oferowane przez Carofin, LLC nie mogą być zakupione bez uprzedniego otrzymania kompletnego Memorandum Prywatnego Oferty lub innych oficjalnych ofert sprzedaży.

Carolina Financial Securities i Carofin oferują tylko jeden rodzaj alternatywnych inwestycji – te sprzedawane jako oferty prywatne. Żadne informacje zawarte w tej witrynie internetowej nie powinny być interpretowane jako stwierdzające lub sugerujące, że wyniki z przeszłości wskazują na przyszłe wyniki, ani nie powinno być interpretowane, że FINRA, SEC lub jakikolwiek inny organ nadzoru papierów wartościowych zatwierdza którykolwiek z tych papierów wartościowych. Ponadto nie ma żadnych wyraźnych ani dorozumianych gwarancji co do dokładności, kompletności lub wyników uzyskanych z jakichkolwiek informacji zawartych w tej witrynie. Inwestowanie w prywatne transakcje na papierach wartościowych wiąże się z ryzykiem, po części z powodu następujących czynników: nie istnieje rynek wtórny dla papierów wartościowych; istnieje ryzyko kredytowe; jeżeli inwestycja stanowi zabezpieczenie, jej wartość może ulec obniżeniu w przypadku jej sprzedaży.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy