Gdzie znaleźć punkty sprzedaży oferujące programy amnestii kredytowej

17 lutego 2021
 • 27 maja 2019 r
 • | Megan FoukesKupowanie samochodówAmnestia kredytowa to kolejny termin określający darowanie złego kredytu, a programy amnestii kredytowej mają na celu pomóc osobom, które borykają się z kredytem, ​​uzyskać kredyt samochodowy. Nie każdy dealer oferuje programy amnestii kredytowej, więc jak je znaleźć? Możemy pomóc Ci znaleźć takiego w pobliżu, ale najpierw wyjaśnijmy, z różnymi typami dealerów, z którymi możesz współpracować.

  Typy dealerów, z którymi można współpracować

  Nawet jeśli masz zły kredyt, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest próba uzyskania wstępnej zgody w swoim banku lub spółdzielczej kasie kredytowej. Możesz być zaskoczony, jakie są twoje szanse na akceptację. Nawet jeśli ci odmówią, przynajmniej wiesz, że musisz szukać gdzie indziej finansowania.

  Decydując się na rodzaj dealera oferującego programy amnestii kredytowej, masz dwie możliwości:

  1. Kup tutaj, zapłać tutaj, dealerów – zwany również tote the note dealer, kup tutaj, zapłać tutaj (BHPH), salony kredytowe pożyczki wewnętrzne. Oznacza to, że możesz kupić pojazd i otrzymać finansowanie w jednym miejscu. Ci dealerzy oferują amnestię kredytową w najprawdziwszym sensie, ponieważ większość z nich nawet nie przeprowadza kontroli zdolności kredytowej – więc nawet nie obchodzi ich, co jest wymienione w twoich raportach kredytowych. Zamiast tego opierają one zatwierdzenie pożyczki na Twoim dochodzie. Wadą jest to, że mogą nie zgłaszać Twojej pożyczki lub terminowych płatności biurom kredytowym. Jeśli budowanie kredytu jest dla Ciebie konieczne, zechcesz wcześniej zapytać o ich praktyki sprawozdawcze.
  2. Specjalne punkty dealerskie – te firmy współpracują z kredytodawcami typu subprime. Kredytodawcy subprime specjalizują się w finansowaniu złych kredytów samochodowych i dostosowują kredyty samochodowe do osób poszukujących abolicji kredytowej. Sprawdzają zdolność kredytową, ale także opierają zatwierdzenia na dodatkowych czynnikach, takich jak dochody i stabilność miejsca zamieszkania, żeby wymienić tylko kilka. Najlepszą częścią finansowania przez pożyczkodawcę subprime jest to, że masz szansę na zbudowanie kredytu w czasie, ponieważ zgłaszają oni pożyczki i terminowe płatności do biur kredytowych.Co trzeba zrobić, aby uzyskać złą pożyczkę na auto

   Nie potrzebujesz dobrego kredytu, aby uzyskać zezwolenie na złą pożyczkę samochodową, więc czego potrzebujesz? To zależy. Szczegóły różnią się w zależności od tego, dokąd idziesz, aby uzyskać finansowanie.

   Chociaż pożyczkodawcy typu subprime i dealerzy BHPH zazwyczaj oferują programy amnestii kredytowej, mają wymagania, które należy spełnić. Oba wymagają zwykle przedstawienia dowodu dochodu i wpłaty zaliczki, podczas gdy pożyczkodawcy typu subprime proszą o dodatkowe dokumenty, a dealerzy BHPH proszą o większe zaliczki.

   Zwykle pożyczkodawcy subprime proszą o przyniesienie dowodu dochodów (ostatniego odcinka wypłaty), dowodu zamieszkania (ostatniego rachunku za media), dowodu działającego telefonu (ostatniego rachunku telefonicznego) oraz listy od pięciu do ośmiu osobistych referencji . W zależności od pożyczkodawcy subprime, z którym współpracujesz, mogą nawet poprosić o współpożyczkę lub współkredytobiorcę.

   Z drugiej strony dealerzy BHPH bazują na Twoich dochodach. Zwykle nie proszą o dodatkową dokumentację, ale proszą o wpłacenie zaliczki. Trudno jest określić dokładną kwotę tego, czego szukają, ponieważ wymagany rabat często zależy od ceny wybranego pojazdu.

   Gotowy, aby znaleźć salon?

   Kiedy jesteś gotowy, aby znaleźć salon do współpracy, bez względu na to, czy szukasz programu amnestii kredytowej, czy nie, zapewniamy Ci ochronę. Auto Credit Express pomaga konsumentom złych kredytów w znalezieniu finansowania od ponad 20 lat i chcemy, abyś rozpoczął podróż do automatycznego finansowania. Wystarczy, że wypełnisz nasz bezpłatny i łatwy formularz wniosku o pożyczkę samochodową, a my od razu dopasujemy Cię do lokalnego dealera.

  3. ĆwierkaćUzyskaj bezpłatną zdolność kredytową już teraz i uzyskaj kopię swojego najnowszego raportu kredytowego!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy