Gdzie zrealizować czek stymulujący bez konta bankowego

17 lutego 2021
Category: Jeśli Nie Masz

Gdzie najlepiej zrealizować czek stymulacyjny, jeśli nie masz konta bankowego?

IRS szybko przyznaje ulgę na odzyskanie należności w wysokości 1200 USD na osobę dorosłą i 500 USD na dziecko zgodnie z ustawą CARES. Podczas gdy wiele osób otrzymuje czeki przelewem bezpośrednim, miliony otrzymują pocztą czek papierowy.

IRS wysyła papierowe czeki stymulacyjne, kiedy agencja nie może dokonać wpłaty elektronicznej. W badaniu FDIC z 2017 r. Oszacowano, że 25% amerykańskich gospodarstw domowych nie ma dostępu do banków lub nie ma dostępu do nich.

Jeśli to dotyczy Ciebie lub kogoś, kogo znasz, co możesz zrobić? Gdzie możesz zrealizować czek stymulacyjny, jeśli nie masz jeszcze konta czekowego?

Masz kilka lokalnych możliwości zrealizowania czeku stymulacyjnego bez otwierania konta bankowego lub przedpłaconej karty debetowej.

Walmart

Aktualizacja bodźca: 5 potencjalnych wyników

Druga aktualizacja pakietu bodźców: Pelosi, Dems opracowuje projekt ustawy o pomocy w przypadku koronawirusa o wartości 2,2 biliona USDPrzygotuj się na mniejszy pakiet bodźców: Pelosi, Mnuchin Rozpoczynają negocjacje pomocy Covid-19 – ponownie Opłata za wypłatę: do 8 USD

Najwygodniejszą opcją może być lokalny Walmart. Większość centrów Walmart Supercenters i niektóre rynki sąsiedzkie oferują usługi realizacji czeków.

Kwoty za czek powyżej 1000 USD mają maksymalnie 8 USD opłaty. Zaplanuj zapłacenie opłaty gotówkowej w wysokości 8 USD, ponieważ większość czeków stymulacyjnych jest warta co najmniej 1200 USD. Jeśli zdarzy ci się mieć czek stymulacyjny poniżej 1000 $, opłata za wypłatę wynosi tylko 4 $.

W Walmart można zrealizować indywidualne czeki do 7500 USD do 31 lipca 2020 r. Małżeństwo z maksymalnie dziesięcioma dziećmi może nadal zrealizować płatność stymulacyjną w Walmart i pozostać poniżej limitu 7500 USD.

Należy pamiętać, że Walmart zmniejsza swój limit wypłaty czeków z powrotem do 5000 USD 1 sierpnia.

Przynieś czek i ważny dowód tożsamości do centrum obsługi klienta lub biura obsługi klienta. Współpracownik Walmart może zdeponować saldo na karcie Walmart MoneyCard. Nie ma opłaty za wydanie ani opłaty za ponowne doładowanie i możesz używać tej karty do zakupów Walmart.

Twoja karta MoneyCard podlega opłacie miesięcznej w wysokości 5,94 USD po 30 czerwca 2020 r. Wpłata co najmniej 1000 USD nowych środków co miesiąc powoduje zwolnienie z tej opłaty.

Supermarkety

Opłata za wypłatę: od 0 USD do 6 USD

Wybrane sieci supermarketów mogą spieniężyć duże saldo, w tym czek stymulacyjny lub zwrot podatku.

Najlepszą opcją może być rodzina supermarketów Kroger KR z punktem obsługi pieniędzy. Rodzinne supermarkety Kroger znajdują się w wielu miastach w całych Stanach Zjednoczonych.

Te marki firmy Kroger bezpłatnie zrealizują Twój czek stymulacyjny:

 • Kroger
 • Fry’sKróla SooperaSmithaRynek miejskiQFCRalphaGerbesPiekarzeDillonsZapłacić mniejFred MeyerWybierz i zapiszMetro MarketW powyższych sklepach możesz zrealizować tylko salda czeków do 5000 USD. Zadzwoń z wyprzedzeniem, jeśli Twój czek bodźca jest większy niż ta kwota.

  Inne sklepy mogą pobierać opłatę za realizację czeku w wysokości nawet 6 USD od czeku stymulacyjnego. Niektóre sklepy spożywcze mogą akceptować tylko czeki gotówkowe mniejsze niż 500 USD.

  Większość sklepów powinna umożliwiać otrzymanie kwoty czeku w gotówce. Masz swobodę kupowania artykułów spożywczych lub płacenia za inne niezbędne produkty.

  Sprawdź sklepy kasowe

  Opłata za wypłatę: do 3%

  Większość miast ma co najmniej jeden sklep z czekami, który oferuje również usługi pożyczki chwilówki i pożyczki pod zastaw samochodu. Te usługi realizacji czeków mogą być najlepszą lokalną opcją, gdy najbliższy Walmart lub sklep spożywczy nie realizują czeków.

  Otrzymasz gotówkę, a te sklepy mają limit wypłaty do 5000 USD na czek. Niektóre lokalizacje mogą również wpłacać środki na kartę przedpłaconą.

  Większość sklepów pobiera od 2% do 3% gotówki za czeki wydane przez rząd. Czteroosobowa rodzina może zapłacić 102 USD (3% opłaty) lub 68 USD (2% opłaty) od czeku bodźcowego o wartości 3400 USD.

  Ponieważ opłaty mogą się znacznie różnić, warto porównać stawki, jeśli masz wiele opcji.

  PayPal

  Opłata za wypłatę: bezpłatnie

  PayPal tymczasowo rezygnuje z opłaty za realizację czeków. (zwykle 1% w przypadku czeków rządowych), aby uzyskać dostęp do środków w ciągu kilku minut. Zwolnienie z opłaty dotyczy czeków stymulacyjnych, zwrotów podatków i wstępnie wydrukowanych czeków z listą płac. Każdy czek musi wynosić 5000 USD lub mniej, aby można go było zrealizować w systemie PayPal.

  Realizacja czeku w systemie PayPal może być najłatwiejszą opcją, ponieważ można go zrealizować z domu. Wystarczy smartfon z działającym aparatem i aplikacją PayPal (iOS lub Android).

  Będziesz musiał uzyskać dostęp do aplikacji PayPal ze swojego smartfona. Kliknij „Więcej, a następnie „Realizuj czek. Ostatnim krokiem jest zrobienie telefonem zdjęć przedniej i tylnej części czeku.

  PayPal poprosi Cię o utworzenie bezpłatnego konta PayPal Cash Plus, jeśli po raz pierwszy korzystasz z ich zaawansowanych usług pieniężnych.

  Możesz użyć swoich środków PayPal do tych transakcji z kontem PayPal Cash Plus:

  • Zakupy online
  • Wypłaty gotówki w Walmart za pomocą aplikacji PayPalDokonuj lokalnych zakupów za pomocą karty PayPal Cash MastercardWypłaty z bankomatów za pomocą aplikacji PayPalPayPal realizuje również inne czeki osobiste. Aby jednak uniknąć opłaty za realizację czeku, musisz odczekać do 10 dni, aby uzyskać dostęp do swoich środków.

   Aplikacja gotówki

   Opłata za wypłatę: różna

   Jeśli nie korzystasz z PayPal, popularną alternatywą jest aplikacja gotówkowa. Ponieważ jest to nowsza aplikacja, Cash App nie ma bogatego zestawu funkcji, takich jak PayPal.

   Cash App informuje, że na początku 2020 r. Uruchamia mobilną funkcję wpłaty czeków, ale nie ujawniła, czy są jakieś opłaty za realizację czeków rządowych. To uruchomienie funkcji może być idealnym momentem na zrealizowanie czeku bodźca.

   Jeśli nadal czekasz na papierowy czek bodźców, istnieje szansa, że ​​możesz otrzymać swoje fundusze stymulacyjne drogą elektroniczną. Cash App zawiera dane bankowe, takie jak numer rozliczeniowy i numer konta, które można wprowadzić w narzędziu IRS „Get My Payment.

   Ingo Money

   Opłata za wypłatę: do 1%

   Ingo Money to kolejna usługa realizacji czeków online, która umożliwia dostęp do środków na wiele sposobów:

   • Karta przedpłacona
   • Przelej na swoje konto PayPalKup karty podarunkowe Amazon.comOdbierz gotówkę u lokalnych agentów Money GramZapłać saldo karty kredytowejOpłata manipulacyjna wynosi tylko 1% od wszystkich sald czeków stymulacyjnych powyżej 500 USD do 30 czerwca 2020 r., Ponieważ wszyscy klienci kwalifikują się do cen Ingo Gold Preferred do 30 czerwca 2020 r. Opłata wzrasta do standardowych 2% w lipcu, jeśli chcesz uzyskać natychmiastowy dostęp do twoich funduszy.

    Ingo zrzeka się opłaty za wypłatę, jeśli chcesz czekać do 10 dni na rozliczenie środków. Wybranie tej opcji wymaga zdeponowania środków na koncie PayPal lub na karcie przedpłaconej.

    Większość kart przedpłaconych współpracuje z Ingo Money.

    Netspend

    Opłata za wypłatę: do 2%

    Netspend może być doskonałym wyborem, jeśli chcesz załadować czek bodźców na kartę przedpłaconą. Możesz użyć karty do lokalnych zakupów i doładować saldo karty również w lokalnych sklepach.

    Spodziewaj się zapłaty 2% (lub co najmniej 5 USD) kwoty czeku stymulacyjnego za przyspieszone przetwarzanie. Nie ma żadnych opłat za standardowe przetwarzanie czeków mobilnych, które może potrwać kilka dni roboczych.

    Netspend oferuje płatność zgodnie z rzeczywistym użyciem oraz abonament miesięczny. Każdy plan ma własny zestaw opłat za zakupy i doładowania. Jeśli nie masz jeszcze karty, Netspend może wysłać Ci bezpłatną kartę pocztą.

    Banki lokalne

    Opłata za płatność: różna

    Niektóre banki stacjonarne mogą realizować czeki dla osób niebędących klientami. Banki są bardziej skłonne zrealizować czek rządowy, taki jak płatność stymulacyjna. Musisz również zweryfikować, czy bank będzie realizować czeki większe niż 1000 USD.

    Jeśli któryś z banków w Twoim mieście zrealizuje czek, zwróć uwagę na opłaty za gotówkę nie będące klientami. Niektóre banki mogą pobierać stałą opłatę w wysokości do 8 USD. Inne banki mogą pobierać procent salda czeku, podobnie jak usługi realizacji czeków.

    Będziesz musiał skontaktować się z lokalnym oddziałem, aby dowiedzieć się, jakie opłaty za realizację czeków pobierają.

    Jeśli zdecydujesz się zrealizować czek w banku, możesz zmaksymalizować wysiłki, otwierając konto bankowe. Otwarcie bezpłatnego konta czekowego umożliwia dostęp do płatności stymulacyjnej za pomocą karty debetowej, unikając typowych opłat bankowych.

    Kilku sprzedawców tymczasowo rezygnuje z opłat za realizację czeków, ponieważ IRS wysyła bodźce pocztowe. To zwolnienie z opłaty pozwala zachować więcej gotówki w Twojej kieszeni. Te opcje ułatwiają wydawanie pieniędzy na zakupy lokalne lub internetowe.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy