Przywróć swój kredyt

17 lutego 2021
Category: Przed Złożeniem
Bezpłatna edukacja kredytowa dla klientów upadłościowych Abelmann Peterson w Honolulu
Możesz zrehabilitować swój kredyt w mniej niż 10 lat. Zrozumiałe jest, że martwisz się o swój kredyt i nie chcesz, aby stanął Ci na drodze. Chcesz mieć możliwość zakupu domu lub samochodu, a nawet wprowadzenia się do lepszego mieszkania. Istnieje błędne przekonanie, że upadłość spowoduje pogorszenie problemów kredytowych, a nie poprawę, w wyniku wpływu, jaki ma na zdolność kredytową.

W rzeczywistości możliwe jest rozpoczęcie ulepszania kredytu niemal natychmiast po ogłoszeniu upadłości. Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednie informacje, aby obrócić swój kredyt.

Pomaganie w przywróceniu kredytu jest częścią naszej pracyAbelmann Rollins z Hawajów połączył siły ze wspaniałym nowym programem edukacji kredytowej o nazwie 720 Credit Score. Ten program edukacyjny oferuje informacje potrzebne do odzyskania kredytu w krok po kroku. Nie otrzymasz informacji dla mas. Zamiast tego otrzymasz edukację w zakresie budowania lepszego kredytu. Zrozumiesz, jak złamać kod, aby zrozumieć matematykę, która wpływa na Twoją zdolność kredytową.

Ci, którzy zbankrutują z wysoką zdolnością kredytową, zobaczą początkowy spadek, podczas gdy ci z niską zdolnością kredytową nie zobaczą tak dużej różnicy. Bez względu na to, jaka historia bankrutuje, program 720 pomoże Ci uzyskać wynik kredytowy 720 lub wyższy w ciągu zaledwie 12 do 24 miesięcy! W większości przypadków jest to wyższy wynik kredytowy niż mógłbyś kiedykolwiek mieć, a przynajmniej nie widziałeś go od dłuższego czasu.

Mamy nadzieję, że wykorzystasz te informacje, aby zacząć wprowadzać pozytywne zmiany na swoim koncie. Kiedy jesteś w trakcie likwidacji długu, możesz również zająć się rehabilitacją kredytową.

Zapisując się do programu 720, dowiesz się:
  • Definicja współczynnika wykorzystania i jak to dotyczy Twojej zdolności kredytowej.
  • Rodzaj pozytywnych informacji, które pozwolą pokonać biura kredytowe i zmusić wierzycieli do spojrzenia na Twoją ostatnią historię kredytową, ignorując całkowicie Twoje bankructwo.Jakie rodzaje i ile typów kont powinieneś mieć w raporcie kredytowym.Salda, które powinieneś przenosić na nowych kartach.Proces usuwania obraźliwych przedmiotów i sposób zabezpieczenia długów przed złożeniem wniosku są prawidłowo zgłaszane.Jednym z największych błędów, jakie popełniają ludzie, ogłaszając upadłość, jest całkowite odejście od ubiegania się o kredyt. Niestety oznacza to, że nie będziesz miał kredytu zamiast słabego kredytu. Może to być dla ciebie tak samo złe, jak brak kredytu.

    Kiedy masz dobry kredyt, możesz robić to, co chcesz. Co najlepsze, możesz to zrobić bez konieczności płacenia wraz z nim wysokich stóp procentowych. Możesz zaoszczędzić setki, a może tysiące dolarów, mając tylko lepszą zdolność kredytową. Dbamy o Twoje pełne uzdrowienie finansowe, dlatego szukaliśmy najlepszego programu rehabilitacji kredytowej, który faktycznie pomoże Ci osiągnąć Twoje przyszłe cele. Wierzymy, że go znaleźliśmy i chcemy udostępnić ten program każdemu z naszych klientów upadłościowych. Znacząco obniżyliśmy ten program dla naszych klientów z normalnej stawki 1000 USD do zaledwie 300 USD, aby pomóc Ci na drodze do odzyskania kredytu.

    Najszybszym i najbardziej wszechstronnym sposobem na zbudowanie kredytu po ogłoszeniu upadłości jest Abelmann Rollins i www.720CreditScore.com.

    Skontaktuj się z Abelmann Peterson Rollins już dziś i dowiedz się, jak program może działać dla Ciebie, lub uzyskaj dostęp do tego niesamowitego narzędzia. Umów się na spotkanie już dziś.

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy