Uwaga CA: brak dodatkowego podatku za obniżkę kredytu FUTA 2018

17 lutego 2021
Category: Ulgi Podatkowej

Co to jest podatek FUTA?

FUTA (federalna ustawa o podatku od bezrobocia) to podatek od wynagrodzeń płacony przez pracodawców od wynagrodzeń pracowników. FUTA pokrywa koszty zarządzania programami dla bezrobotnych i Job Service we wszystkich stanach. Ponadto FUTA pokrywa połowę kosztów przedłużonych zasiłków dla bezrobotnych (w okresach wysokiego bezrobocia) i zapewnia fundusz, z którego państwa mogą w razie potrzeby pożyczać na wypłaty świadczeń.

Czy mój stan jest stanem obniżenia ulgi podatkowej FUTA?

Jeśli twój stan zaciągnął pożyczki od rządu federalnego, aby spłacić swoje zobowiązania z tytułu zasiłku dla bezrobotnych i nie spłaci pożyczek w określonych ramach czasowych, stan zostanie uznany za stan FUTA Tax Credit Reduced.

W poprzednich latach pracodawcy w Kalifornii byli zobowiązani do płacenia dodatkowego podatku za pracownika, ponieważ stan miał zaległą pożyczkę od rządu federalnego. Po przejściu dwóch kolejnych 1 stycznia bez spłaconej pożyczki państwo podlega dodatkowym obniżkom kredytu FUTA.

Na szczęście w 2018 roku Kalifornia nie miała zadłużenia. W związku z tym w tym roku nie będzie obniżki kredytu FUTA dla pracodawców w tym stanie, a pracodawcy nie będą musieli płacić dodatkowego podatku (raduj się!)

Więcej informacji na temat podatku FUTA można znaleźć na stronie internetowej IRS.

powiązane postyUnikaj ryzyka prawnego, jeśli musisz dokonać obniżek wynagrodzeń spowodowanych koronawirusem dla zwolnionych pracownikówPonieważ pandemia COVID-19 sieje spustoszenie w standardowych operacjach biznesowych i przepływach pieniężnych, zrozumiałe jest, że firmy ograniczają wydatki w prawie wszystkich obszarach, w tym w.

Klient w centrum uwagi: Artisan MossMówi się, że posiadanie roślin w miejscu pracy może pomóc złagodzić stres Spędzanie czasu na świeżym powietrzu może prowadzić do znaczących korzyści zdrowotnych. Ale dla tych z nas, którzy są zbyt zajęci, aby pielęgnować rośliny lub są.

Klient w centrum uwagi: Presidio LodgingPresidio w San Francisco w Kalifornii to park o powierzchni 1500 akrów i National Historic Landmark, który służył jako placówka wojskowa dla trzech różnych krajów; Okres wojskowy Stanów Zjednoczonych trwał od 1846-1994 r.

Zaktualizowano obowiązkowe szkolenie z zapobiegania nękaniu dla przełożonych i pracowników w CAPosiadanie małej firmy w Kalifornii lub zarządzanie nią może być trudne. Chcąc informować Cię o ostatnich zmianach, zamieszczamy informację o zaktualizowanym obowiązkowym szkoleniu z zakresu zapobiegania molestowaniu.

Klient w centrum uwagi: ATA Martial Arts Leadership AcademyKiedy mistrz Jordan Schreiber miał 9 lat, jego ojciec zawarł z nim układ; Gdyby Jordan brał udział w zajęciach sztuk walki, on też by to zrobił. To był początek bardzo owocnej relacji między chłopcem.

Co pracodawcy powinni wiedzieć o zarządzeniu SF Health Care Security (HCSO)San Francisco ma wiele unikalnych zarządzeń, które mają wpływ na pracodawców różnej wielkości – prawie zbyt trudno jest pogodzić się z przestrzeganiem przepisów. Jedynym unikalnym zarządzeniem w San Francisco jest San Francisco Health Care.

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedźTen artykuł zawiera ogólne informacje i nie należy go traktować jako porady prawnej lub HR. Ponieważ prawo pracy może się zmieniać w czasie i może różnić się w zależności od lokalizacji i branży, skonsultuj się z prawnikiem lub ekspertem HR w celu uzyskania porady dotyczącej Twojej firmy. Możesz również skontaktować się z Payroll Systems, aby zapytać o nasze usługi wsparcia HR.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy