WWE Money in the Bank 2019: mecze, prognozy, uczestnicy meczów rankingowych, plotki, data i godzina rozpoczęcia

17 lutego 2021
Category: Możesz Uzyskać

Kto wchodzi po drabinie, żeby złapać tę teczkę?

Po WrestleManii 35 i niekończącym się Superstar Shake-up nadchodzi WWE Money in the Bank 2019.

Niezwykle ważny PPV wskoczył na wcześniejsze miejsce w kalendarzu WWE w tym roku, a te teczki zostały wygrane nieco ponad miesiąc po Manii.

WWE Money in the Bank 2019 odbędzie się w niedzielę 19 maja o 19:00 ET / 16:00 PT (od północy od niedzieli do poniedziałku, 20 maja w Wielkiej Brytanii) w XL Center w Hartford w stanie Connecticut.

Jedna godzina Kick-Off Show rozpoczyna się 6pm ET / PT godzina piętnasta (11pm w Wielkiej Brytanii).

Jaka jest pełna karta meczu i prognozy dotyczące WWE Money in the Bank 2019?

WWE SmackDown Women’s Championship: Becky Lynch (c) vs Charlotte Flair

Dla wielu z nas w WrestleMania chodziło przede wszystkim o #KofiMania, ale nie zapominajmy, że to Becky Two Belts była głównym wydarzeniem w programie i wyszła z dwoma tytułami w górę.

Jeszcze przed ZASADĄ DZIKIEJ KARTY miała wolność obu marek, ale oznacza to również podwojenie liczby kobiet walczących o nią i jej tytuły.

Kiedy Ronda Rousey jest na wakacjach, które sama opisywała, pierwsza w kolejce jest nieuchronnie Charlotte Flair.

Królowa nie została przypięta na WrestleManii, więc uważa, że ​​zasługuje na strzał, aby odzyskać koronę (ktoś powinien wyjaśnić zasady Triple Threat Match w połączeniu z nową polityką „no rewanty).

Charlotte po prostu nie nauczyła się nie zadzierać z Człowiekiem. Nie może być Becky Two Belts na zawsze, ale to nie Flair ugasi ten prosty ogień.

Myślenie jest takie, że Becky z pewnością nie ma wystarczająco dużo w zbiorniku, aby wygrać OBIE mecze o tytuł i albo powstrzyma się w pierwszym, albo będzie zbyt wyczerpana na drugi.

Nie zgadzamy się, ale gdy teczka szaleje po meczu rankingowym kobiet, zawsze istnieje możliwość trzeciego meczu w nocy.

PRZEWIDYWANIE: Becky Lynch

WWE Universal Championship: Seth Rollins (c) vs AJ Styles

Wymarzony mecz, ale taki, który został zarezerwowany i zbudowany z minimalnym zamieszaniem i podnieceniem.

Zamiast nadmiernie rozbudowywać lub nadmiernie komplikować, ten robi to, co mówi na puszce: dwóch z najlepszych zapaśników obecnej epoki walczy z poważnym złotem na linii.

Nawet bez fajerwerków, które niektóre postacie mogą wnieść do takiego romansu, ma cały potencjał, aby stać się klasykiem nocnych kradzieży.

AJ Styles będzie chciał pokazać, że jego skok na Raw był dobrą decyzją, ale jako posiadacz piłki musisz faworyzować Setha Rollinsa. przynajmniej na tym spotkaniu.

PRZEWIDYWANIE: Seth Rollins

WWE Raw Women’s Championship: Becky Lynch (c) vs Lacey Evans

Lacey Evans mogła znokautować Natalię w kwalifikacjach, ale tak naprawdę nie wydaje się, że zasłużyła na swoją szansę na Becky Lynch. nie w taki sposób, w jaki Becky zasłużyła na szczyt w zeszłym roku, powiedzmy.

Będzie chciała wykorzystać fakt, że Becky wykonuje podwójny (lub potencjalnie potrójny) obowiązek wkraść się ze zwycięstwem, ale nie widzimy, aby to się stało.

Becky ma zbyt duże doświadczenie i głód, by pozwolić tak nowicjuszowi jak Lacey Evans odebrać jej ciężko wypracowany tytuł za pierwszym razem.

Znając Lacey, nie będzie tym, który przechadza się na koniec kolejki, gdyby przegrała, ale z niektórymi kipiącymi talentami z pewnością nie dostanie drugiego strzału tak łatwo, jak pierwszego?

PRZEWIDYWANIE: Becky Lynch

WWE Championship: Kofi Kingston (c) vs Kevin Owens

Prawdę mówiąc, wciąż jesteśmy trochę oszołomieni po #KofiManii.

Człowiek, który istnieje praktycznie od zawsze, ale nie był poważnym rywalem aż do miesiąca przed wielkim dniem, Kofi podbił cały świat WWE.

I nawet od swojego zwycięstwa wielokrotnie podnosił swój tytuł, najpierw w meczu Winner Takes All z Sethem Rollinsem (który został przerwany po interwencji The Bar, ale nadal), a następnie w kolejnych nocach z Danielem Bryanem i AJ Stylesem / Sami Zayn.

Kevin Owens flirtował z zaprzyjaźnieniem się z Kofim i Xavierem Woodsem pod nieobecność Big E, ale każdy, kto zna KO, wie, że myślał tylko o nagrodzie.

I zamiast się martwić, Kofi po prostu powiedział, żeby to zrobić. i oto jesteśmy.

Może to tylko pobożne życzenia, ale nie chcemy, aby ten sen jeszcze się skończył. Oto KofiMania, która jeszcze trochę szaleje.

PRZEWIDYWANIE: Kofi Kingston

WWE United States Championship: Samoa Joe (c) vs Rey Mysterio

Najbardziej wilgotne squashy na WrestleManii, a najmniej, czego chcemy na MITB, to odpowiednie dopasowanie tych dwóch poważnych konkurentów.

Dziką kartą (niejako) jest syn Reya, Dominick. Czy będzie tam, w kącie swojego ojca, gotów mu pomóc, gdyby do tego doszło. czy też młody zapaśnik zwróci się przeciwko swojemu ojcu i da Joe zwycięstwo.

Do diabła, możliwe, że Dominick w ogóle nie będzie się w tym bawić, ale pod pewnymi względami byłaby to jeszcze większa niespodzianka.

Pójdziemy do Reya, aby nadrobić swoją niechlujną Manię i wygrać tę, ale powinien upewnić się, że ma jedno oko na Dominicka, który może postrzegać swojego tatę jako odskocznię do szybkiego tytułu, jeśli plotki o jego podpisaniu z wierzyć WWE.

PRZEWIDYWANIE: Rey Mysterio

WWE Cruiserweight Championship: Tony Nese (c) vs Ariya Daivari

Skazany na mecz inauguracyjny, ale nie ma w tym wstydu.

205 Live nadal oferuje jedne z najlepszych meczów i najbardziej spójną narrację w całym WWE (w tym NXT), bez przedarcia się do publiczności Raw / SDLive, ale posiadanie takiego talentu w PPV nie zaszkodzi .

Tony Nese wyglądał na silnego od czasu zdobycia tytułu Buddy Murphy’ego na WrestleManii, ale w Ariya Daivari ma poważną konkurencję o swoją niedawno zdobytą koronę.

To była długa, długa droga dla Daivariego, odkąd został wyeliminowany z pierwszej rundy pierwszej rundy Cruiserweight Classic przez Ho Ho Luna, ale w końcu jest tutaj, na PPV, ze złotem za zaledwie trzy.

Nese nie będzie chciał tak szybko oddać swojego pasa, ale głód Ariya zapewni mu zwycięstwo.

PRZEWIDYWANIE: Ariya Daivari

Mecz o pieniądze w banku mężczyzn: Braun Strowman Sami Zayn vs Ricochet vs Drew McIntyre vs Baron Corbin vs Ali vs Finn Blor vs Andrade vs Randy Orton

Jak zawsze w MITB, intrygujący mecz drabinkowy dla mężczyzn.

Masz wielu byłych mistrzów Randy’ego Ortona, zwykłego głównego bohatera Brauna Strowmana, powracającego siłacza Drew McIntyre i barona Corbina, który jest po stronie wszystkich, jako twoich wielkich ludzi, którzy polubią ich szanse.

Masz również Sami Zayn, który pokonał Brauna Strowmana, aby zdobyć miejsce w pracy nad tytułem po ostatniej kontuzji.

Masz też grupę wysokich lotników, którzy z różnych powodów wydają się być na krawędzi chwały.

Finn Blor często schlebiał, że oszukał, podczas gdy Ali był tak bliski mistrzostwa WWE, zanim kontuzja wykorzystała tę szansę i dała ją Kofiemu Kingstonowi.

Jest też Ricochet, który nie przestał imponować od czasu jego niedawnego awansu z NXT i nie jest mu obcy drabina lub dwie, ale idziemy po Andrade.

Z Zeliną Vegą w swoim kącie będzie miał dodatkową pomoc, gdyby jej potrzebował, a jego gra w ringu oferuje idealną mieszankę mocy i zręczności, która jest niezbędna, aby zdobyć ją w wieloosobowym meczu drabinkowym.

PRZEWIDYWANIE: Andrade

Money in the Bank Ladder Match: Natalya vs Dana Brooke vs Naomi vs Alexa Bliss vs Bayley vs Mandy Rose vs Ember Moon vs Carmella

Mamy obu poprzednich zwycięzców kobiecego meczu rankingowego MITB, którzy rywalizują tutaj, z Carmellą (zwycięzcą pierwszego i powtórki) i Alexą Bliss, którzy wrócili, aby odszukać teczkę.

Gdzie indziej Mandy Rose (ale nie Sonya Deville), Bayley (ale nie Sasha Banks) i Naomi będą patrzeć na boisko i zastanawiać się nad swoimi szansami.

Jest też Natalia, która przeszła od poszukiwacza tytułu do strażnika, ale nadal czuje, że ma (przynajmniej) jeszcze jeden tytuł.

I jest też czynnik zaskoczenia: Dana Brooke wyszła za róg w ostatnich tygodniach, broniąc się przed WrestleManią, kiedy zapukała Ronda Rousey, zanim dała wspaniały występ w Women’s Battle Royal.

Ember Moon szturmem zdobyła NXT, kiedy przybyła na miejsce, ale nie udało jej się powtórzyć tego sukcesu w głównym składzie. jeszcze.

To tak otwarte pole, że próba wyłonienia zwycięzcy jest głupią grą. ale po to właśnie jesteśmy tutaj.

Pójdziemy po Ember Moon, być może bardziej z nadziei niż z oczekiwań. Ze wszystkich w tym meczu to ona wydaje się potrzebować tego małego dodatkowego pchnięcia, aby przenieść ją na następny poziom głównego wydarzenia, do którego wyraźnie należy.

PRZEWIDYWANIE: WKRÓTCE

The Miz vs Shane McMahon (Steel Cage Match)

Bardzo myśleliśmy, że to było zrobione i odkurzone po absurdalnym, wspaniałym pojedynku na WrestleManii.

Przeszliśmy od szerokiego płótna Falls Count Anywhere do zamkniętej Stalowej Klatki, która powinna przynajmniej trzymać tatę Miz z daleka.

W Manii myśleliśmy, że Miz przegrał bitwę, ale wygrał wojnę (lub na odwrót, nie jesteśmy do końca pewni) tym szalonym finałem, ale tym razem będzie chciał, aby sprawy były mniej dwuznaczne.

Nie sądzimy, że on [to zrozumie, a nawet ma ochotę na odwrotność ich poprzedniego meczu.

Shane ma być gotowy do zwycięstwa, a The Miz do przyjęcia poważnej kary, ale jakimś cudem wymyka się technicznemu zwycięstwu, przepuszczając go przez klatkę lub coś takiego.

PRZEWIDYWANIE: The Miz

Roman Reigns vs Elias

Powrót Romana Reignsa to jedna z najwspanialszych historii w historii WWE i nadal cieszymy się, że powrócił Big Dog.

Niezależnie od tego, czy jest na Raw, czy SmackDown (lub na obu), zaczyna teraz zbierać kilka więcej wygłupów, zwłaszcza gdy odszedł Dean Ambrose, a Seth Rollins robi swoje, jako WWE Universal Champ.

Ale facet wciąż ma jakąś niezaprzeczalną moc gwiazd i nie zatyka górnej części karty, ani nawet w tej chwili feudu o tytuł.

To tylko on i Elias, a może Shane McMahon (w zależności od tego, czy ten mecz nastąpi przed, czy po własnej walce Shane’a z Mizem), robiąc swoje na undercard.

Nie widzimy tutaj przeszłości RR, a pytanie brzmi: co będzie dalej i czy Reigns zmierzy się z Shane’em McMahonem na SummerSlam?

PRZEWIDYWANIE: Roman Reigns

Daniel Bryan i Rowan kontra The Usos (Jimmy and Jey Uso)

Nie żeby takie rzeczy znaczyły tyle w tej erze WILD CARD, ale mamy tutaj pojedynek SmackDown vs Raw PPV po Manii.

Daniel Bryan i Rowan są obecnymi mistrzami WWE SmackDown Tag Team i chociaż pokonali (duet Raw) The Usos, aby zdobyć wolne pasy, złoto nie jest tak naprawdę do zdobycia w rewanżu przed wystawą.

Zamiast tego, to tylko chwalenie się prawami po ich ostatnich kerfufflach na WWETV.

Nie jesteśmy do końca pewni, co robi tutaj ten mecz. Jeśli utrzymujemy podział marek (i tytuły drużyn tagów obu marek), powinniśmy budować mecze o tytuł w PPV, a nie tego rodzaju wypełniacz krzyżowy.

Ale przynajmniej jest mnóstwo talentów na ringu, a nawet jeśli przegrają, przynajmniej The Usos zrobią dobrą zmianę i pokażą reszcie szatni SmackDown, co muszą zrobić, aby wyprzedzić mistrzów .

PRZEWIDYWANIE: Daniel Bryan i Rowan

Jaka data i godzina rozpoczęcia jest WWE Money in the Bank 2019 w Wielkiej Brytanii?

WWE Money in the Bank 2019 rozpoczyna się od północy, od niedzieli do poniedziałku, 20 maja.

Godzinny pokaz rozpoczynający się o godzinie 23:00 w niedzielę 19 maja .

Jaka jest data i godzina rozpoczęcia WWE Money in the Bank 2019 w USA?

WWE Money in the Bank 2019 odbędzie się w niedzielę 19 maja o godzinie 19:00 ET / 16:00 PT.

Godzinny pokaz inauguracyjny zaczyna się o 18:00 ET / 15:00 PT.

Jak mogę oglądać WWE Money in the Bank 2019?

Jeśli nie kupiłeś biletu, aby być tam osobiście w XL Center w Hartford, Connecticut (w sprzedaży teraz), masz do wyboru sieć WWE, którą gorąco polecamy, lub jeśli nie masz postu, niezawodne połączenie internetowe, bardziej tradycyjne – i droższe – pay-per-view.

Jak mogę transmitować na żywo WWE Money in the Bank 2019 w sieci WWE?

Cena sieci WWE wynosi 9,99 GBP miesięcznie w Wielkiej Brytanii i 9,99 USD miesięcznie w Stanach Zjednoczonych – pierwsi subskrybenci otrzymują miesiąc za darmo.

Możesz uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem następujących platform i urządzeń – kliknij, aby uzyskać informacje o tym, jak uzyskać dostęp do każdej aplikacji:

Jak mogę oglądać WWE Money in the Bank 2019 na WWE pay-per-view w Wielkiej Brytanii?

Możesz kupić pieniądze WWE w banku 2019 w systemie pay-per-view w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem Sky Sports Box Office – w cenie 19,95 GBP.

Jak mogę oglądać WWE Money in the Bank 2019 na WWE pay-per-view w USA?

Możesz kupić WWE Money in the Bank 2019 pay-per-view w USA za pośrednictwem lokalnego dostawcy – pełna lista tutaj.

Jakie są Twoje prognozy dotyczące WWE Money in the Bank 2019 ? Daj nam znać na @digitalspywwe.

Chcesz najświeższych wiadomości i funkcji rozrywkowych? Po prostu kliknij „Lubię na naszej stronie Digital Spy na Facebooku i „Obserwuj na naszym koncie @digitalspy na Instagramie i Twitterze

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy